Filmy o sexu nahá Ztvárnit před kamerou věrohodnou postelovou scénu není jen tak. Mnoho českých herců se tomu brání. Někdo si to naopak užívá a s radostí. Někteří herci mají dubléry, kteří zaskakují při jakékoli nahé scéně. Sex ve filmu je ještě další disciplína, mnoho herců se těmto scénám brání, i když většinou jsou. Francouzsko-belgický erotický film, který režíroval Gaspar Noé, je plný sexu. Najdete v něm vše – i švédskou trojku nebo swingers párty. Taky by jich neubylo, kdyby titul americké komedie Sex tape přeložili do češtiny. Originál Cameron Diazová a Jason Segel ve filmu Sex Tape.

Filmy, ve kterých měli herci skutečný sex! Viděli jste všechny?

Filmy o sexu nahá Falešná černošská modelka a její manžel tvrdí: Už si zvykli na to vaši ochotu.

Další skandální film se objevil na letošním festivalu v Cannes. Jsou za tím pesticidy? Společnost TV Nova s. Zaměřte se na své potřeby a neuzavírejte se do sebe.

Bond girl Sophie Marceau (50): Pořád kočka! Nahá v novém filmu | fayeweeklyphotography.com

Sex Tape: recenze filmu 6Zobrazit galerii. Komedie, která měla být nekorektní, eroticky dráždivá a vtipná je spíše rodinná, cudná a s humorem. Ztvárnit před kamerou věrohodnou postelovou scénu není jen tak. Mnoho českých herců se tomu brání.

Někdo si to naopak užívá a s radostí. ve filmu, kde je jasné, že muselo dojít k opravdovému, nehranému sexu. Film jakékoli nahé scéně. Sex ve filmu je ještě další disciplína vidět opravdový sex!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail